Kurumsal

Hakkımızda
Çevre teknolojileri alanında proje, danışmanlık, satış, montaj ve servis hizmetleri vermek üzere 1996 yılında kurulan Derya Arıtım ve Havuzculuk Ltd. Şti. müşteri memnuniyetini birinci sırada tutarak sağlıklı, estetik ve günün teknolojisine uygun ürünlerle hizmet vererek bugünlere gelmiştir.

Şirketimiz günümüzde giderek artış gösteren su kıtlığı ve kirlenmesine karşı kullanılabilir sağlıklı suların çoğalması yönünde faaliyet gösteren bir çevre teknolojileri uygulayıcısıdır. Suyun her zaman için sağlık demek  olduğu unutulmamalıdır.

Yüzme havuzları, SPA merkezleri, süs havuzları, atık su arıtım tesisleri, içme ve kullanma suyu artımı ve alt yapı işleri yapımı ve işletilmesi konusunda uzmanlaşmıştır. Şirketimiz bugünlere gelene dek yüzlerce proje ve uygulama yapmıştır.

 

Vizyonumuz
Gelişen teknolojiler ışığında firmamızı ve ekibimizin gücünü sürekli gelişim için kullanır bunun yanında geleceğin planlarını yapar ve geleceği dizayn ederiz.

Misyonumuz
Yaptığımız işi her zaman daha ileriye taşımak ve mükemmeli yakalamak için enerjimizi doğru kanalize etmek.
Etik kurallara dayalı, evrensel değerlere bağlı, insana, çevreye saygılı itibarlı bir firma olarak insana ve doğaya faydalı hizmetler sunmak.